W piątki Wielkiego Postu, od kilku już lat, uczestniczymy w nabożeństwie Drogi Krzyżowej. Ta pasyjna modlitwa jednoczy społeczność ośrodka wokół ważnych wartości, które chcemy pielęgnować i dzielić się nimi.
Uczniowie czynnie biorą udział w nabożeństwie – niosą krzyż, świece, obrazki, zapowiadają kolejne stacje. Przez wspólne wędrowanie za Jezusem chcemy dobrze przygotować się do najważniejszych świąt – Wielkanocy.








