"My się zimy nie boimy"

teatrzyk26 lutego, w naszej placówce, odbyło się wyjątkowe przedstawienie Teatru Profilaktycznego z Białegostoku pt. "My się zimy nie boimy" poświęcone tematyce zimy oraz zasadom bezpiecznych zabaw zimowych.

Aktorzy w ciekawy i humorystyczny sposób przypomnieli dzieciom, jak odpowiedzialnie korzystać z uroków zimowej aury.

Podczas spektaklu poruszono najważniejsze zasady bezpieczeństwa:

- zjeżdżanie na sankach tylko w wyznaczonych miejscach, z dala od ulic,

- ostrożne korzystanie z lodowiska i unikanie wchodzenia na zamarznięte jeziora czy stawy,

- odpowiednie ubieranie się do warunków pogodowych,

- zachowanie szczególnej ostrożności w pobliżu drogi,

- reagowanie w sytuacjach zagrożenia i informowanie dorosłych.

Dzieci aktywnie uczestniczyły w przedstawieniu, odpowiadały na pytania bohaterów, pomagały im podejmować właściwe decyzje. Dzięki temu w przystępny sposób utrwaliły wiedzę na temat bezpiecznego spędzania czasu zimą.

Kontakt

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy

im. ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Zuzeli

Zuzela 51, 07-322 Nur

Telefon: 86 277 44 04, 508 243 308

Fax:        86 277 44 04

Email:    poczta@soswzuzela.pl


Inspektor Ochrony Danych:
Joanna Trusińska -biuro@inbase.pl

Klauzula informacyjna - RODO

Deklaracja dostępności

Standardy Ochrony Małoletnich

Klauzula informacyjna dotycząca monitoringu wizyjnego