W dniach 13-15 marca, w parafii zuzelskiej, odbywały się rekolekcje wielkopostne - nie mogło i nas zabraknąć, w tym szczególnym czasie łaski, na nabożeństwach w Sanktuarium.
Rekolekcje prowadził ks. Kazimierz Ostrowski Dyrektor Diecezjalnego Instytutu Muzyki Kościelnej w Łomży. Dziękujemy Księdzu za piękne świadectwo życia, za słowa niosące nadzieję i umacniające wiarę, za modlitwę.








