„Odmawiajcie Różaniec” - to temat tegorocznej, a 13. już, edycji Diecezjalnego Konkursu dla uczniów szkół specjalnych, organizowanego przez Zespół Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Sokołowie Podlaskim, Wydział Katechezy i Szkolnictwa Katolickiego Kurii Diecezjalnej w Drohiczynie oraz Fundację MATER.
Na konkurs wpłynęło 129 prac z 9 placówek województwa mazowieckiego i podlaskiego. Wśród laureatów znaleźli się także nasi uczniowie: Olek, Wiktoria, Marysia i Patryk. Finał konkursu odbył się 17 marca 2026 r. w Zespole Szkół Specjalnych w Sokołowie Podlaskim. Laureatom oraz wszystkim osobom biorącym udział w konkursie serdecznie gratulujemy, organizatorom zaś dziękujemy za przygotowanie tego wyjątkowego wydarzenia i życzymy sukcesów w realizacji kolejnych edycji konkursu.








