Z okazji Świąt Wielkanocnych składamy najserdeczniejsze życzenia – niech Chrystus, który pokonał śmierć, prowadzi drogą miłości i dobra każdego dnia, niech napełnia serca pokojem i nadzieją, dodaje sił do pokonywania codziennych trudności, życzymy także wielu pięknych, serdecznych spotkań przy wielkanocnym stole.
Dyrektor, Pracownicy i Wychowankowie SOSW w Zuzeli








