23 kwietnia, w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym im. Waldemara Kikolskiego w Białymstoku, odbyła się II edycja Przeglądu Talentów „MedaLove Talent Show”. Oczywiście byliśmy tam i my.
Nasi uczniowie zaprezentowali wyjątkowe umiejętności i talenty, pokazując ogromne zaangażowanie oraz kreatywność. Wystąpili w dwóch kategoriach: indywidualnej – Filip podzielił się pasją rysowania, prezentując swoje prace, oraz grupowej – Marzyciele wykonali taniec z parasolkami.
Dla uczniów udział w przeglądzie stanowił nie tylko szansę na występ na scenie, ale stał się także inspirującym doświadczeniem - mogli bowiem podziwiać występy innych uczestników i czerpać z nich motywację do dalszego rozwoju.
Wszystkim uczestnikom Przeglądu gratulujemy wspaniałych prezentacji, Organizatorom zaś dziękujemy za zaproszenie i możliwość uczestnictwa w tym niezwykle emocjonującym wydarzeniu. Mamy nadzieję na spotkanie za rok.
A tu Filipa "super moc" - FILM
i Jego sceniczny debiut - FILM








