Życia naszego ośrodka to nie tylko szkolne i popołudniowe zajęcia, obowiązki, to także różne wyjątkowe wydarzenia rezonujące długo w pamięci. Takim niewątpliwie był wieczór gier i zabaw połączony z nocowaniem - nasz, można powiedzieć, pierwszy „biwak”.
Oprócz uczniów z internatu uczestniczyli w nim również uczniowie dojeżdżający. W programie znalazły się podchody, śpiewanie piosenek harcerskich przy ognisku, plenerowe gry, pyszna pizza oraz wieczór filmowy z popcornem. Nie zabrakło uśmiechów, radości i dobrej zabawy.








