W poniedziałek, 18 maja, w ośrodku, odbyło się, jedno z cyklicznych i oczekiwanych wydarzeń naszego terminarza - „Spotkanie z baśnią”. Uczniowie z teatrzyku „Baj” zaprezentowali inscenizację do wiersza Jana Brzechwy pt. „Żuk”.
Po przedstawieniu dzieci wzięły udział w bajkowych zabawach, quizach i konkursach, rozwiązywały zagadki, a także słuchały bajkowych piosenek. Spotkanie sprawiło wszystkim wiele radości, jednocześnie przypomniało jak ważne są bajki, jakie cenne niosą przesłania, warto więc po nie sięgać i do nich powracać. Dziękujemy wszystkim za obecność, uśmiechy i wspaniałą atmosferę.








